تبلیغات
ازدواج آگاهانه
ازدواج آگاهانه
ازدواج آگاهانه تر ، زندگی زیبا تر
قالب وبلاگ

ارگاسم,ارگاسم زنان,چگونگی رسیدن زنان به ارگاسم

چگونه با همسرم لذت را تجربه كنم؟
من هیج وقت ، در روابط جنسی با همسرم به ارگاسم نمی رسم ؛ این موضوع موجب عصبانیت وتنفر من از شوهرم شده است ؛ و احساس می كنم روابط جنسی عمل بی جا است ومن به سوی سرد مزاجی پیش می روم . نمی دانم چكار كنم ؟ آیا طلاق بگیرم ؟ یا بی تفاوت شوم وارگاسم رسیدن را فراموش كنم ؟
این جملات بعضی از زنان است  وگاهی اوقات همین مسئله به از هم پاشیدگی زندگی زناشویی می شود یا این كه بر اثر به سرد مزاجی كشیده شدن « زن » ، زندگی تبدیل به میدان اختلافات وعدم عشق وعلاقه نسبت به یكدیگر !!

چه باید انجام داد ؟ آیاامكان اصلاح « مرد » وجود دارد ؟ چگونه باید« مرد» را به نحوه صحیح ارتباط جنسی با همسرش آشنا كرد ؟ آیا در این شراطی امید به عشق وعلاقه وجود دارد ؟
قبل از آن كه به پرسش های فوق پاسخ داده شود ، خوب است كه با بررسی مختصری ، كالبد شكافی شود تا مشكل را به خوبی تشخیص داد آن گاه برای رفع مشكل چاره اندیشی كنیم.بنابراین با توجه به آموزه های دینی اگر « زن»، در قبال شوهرش لوده گری وبی حیایی كند نه آن كه زشت است بلكه موجب رشد وقرب اوست.
بعضی مردها متأسفانه توجه به روحیه جنسی خانم ها ندارند كه آنها برای آماده شدن زمانی بیش از « مردان » نیاز دارند . از این جهت نیز در آموزه های دینی ما از « مرد » خواسته شده است كه عجله نكند :
عَلِیٍّ ع فِی حَدِیثِ الْأَرْبَعِمِائَةِ قَالَ إِذَا أَرَادَ أَحَدُكُمْ أَنْ یَأْتِیَ زَوْجَتَهُ فَلَا یُعَجِّلْهَا فَإِنَّ لِلنِّسَاءِ حَوَائِجَ علی (ع) در احادیث چهارصد گانه فرموده است : وقتی خواستید با همسرتان نزدیكی كنید عجله نكنید ، زیرا زنها حوایج وخواسته هایی دارند (تا آماده برای همبستری شوند) (وسائل‏الشیعة ج : 20 ص : 118).
آنها تصور می كنند كه با چند دقیقه عشق بازی « زن » آماده است ونزدیكی می كنند ، در حالی « زن» هنوز آماده نشده است و در نتیجه  به ارگاسم نمی رسد .
چه باید كرد ؟
برای رفع مشكل ، « زن»  می بایست برای رسیدن به  ارگاسم ، كارهای زیر را انجام دهد:
الف ـ قبل دخول مرحله آمادگی
« زن» می بایست در این مرحله، شوهرش را از این عجله باز دارد وفرایند روابط جنسی را بایكدیگر مدیریت كنند . مشكل این جاست كه بعضی از خانم ها بر باورهای نادرستی  هستند كه  اولاً : حجب وحیای زنانه مانع می شود به شوهر بگوید كه او به چه چیزی نیاز دارد و از شوهرش تقاضایی برای آماده شدن خودش بكند !! ثانیاً :« زن» موجودی است « مطلوب » نه « طالب» ، پس این نادرست است كه « زن» از « مرد » تقاضایی كند و ثالثاً : « مرد » باید خودش به این نكته برسد و توجه به روحیه « زن» داشته باشد .
و اما راه حل :

در آموزه های دینی زنی خوب و بهترین است كه وقتی با شوهرش خلوت می كند« حیا وخجالت» را كنار می گذارد:
أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ خَیْرُ نِسَائِكُمُ الَّتِی إِذَا خَلَتْ مَعَ زَوْجِهَا خَلَعَتْ لَهُ دِرْعَ خَلَعَت مَعَهُ والْحَیَاءِ وَ إِذَا لَبِسَتْ لَبِسَتْ مَعَهُ دِرْعَ الْحَیَاءِ
امام صادق (ع) : بهترین زنان شما ،زنی است كه وقتی با شوهرش خلوت می كند ولباسش را درمی آورد ، خجالت وحیایش را كنار می گذارد ! و وقتی لباسش را می پوشد حیایش را نیز می پوشد! (وسائل‏الشیعة ج  20 ص : 29)
حدیث فوق بهترین زن را كسی می داند كه در موقع خلوت از انجام  هرگونه رفتار جنسی كه موجب لذت خودش وهمسرش می شود ، خجالت نكشد.كنار گذاشتن حیاء وخجالت رمز موفقیت هر زنی در ارتباط جنسی می باشد .

به عبارت دیگر زن در این حالت از انجام دادن هر كاری كه موجب لذت خود وهمسرش می شود ،خجالت نكشد ،بلكه آن را به عنوان عبادت وكسب ثواب آخروی بداند!یقین این كار موجب به ارگاسم رسیدن زن ومرد  می شود.
بعضی از زنان به خاطر خجالت كشیدن ،به صورت منفعل در اختیار مرد قرار می گیرند ، این حالت مورد مقبول مرد نیست و از این همسر به صورت منفعل عمل می كند وهیچ گونه عشوه وحركت عشقی ندارد، احساس انزجار می نمایند و به لذت لازم جنسی از همسر نمی رسند.

بسیاری از مردان ،ا ز این كه همسران آنها به صورت منفعل است( فقط جسم خالی او در اختیار اوست ) ، ناراحت هستند ؛ حتی گاهی اوقات همین حالت همسرش كه اورا ارضاء نمی كند، عصبانی می نماید ،و مرد با زن دیگری برای ارضای روحی خود ارتباط برقرار می كند واز همسرش می برد و این امر موجب ایراد گیری از همسرش می شود.
در فرهنگ دینی ما هر زنی كه در كنار شوهرش«لوده وشهوی » می باشد ، به خوبی یادشده است :
أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص خَیْرُ نِسَائِكُمُ الْعَفِیفَةُ الْغَلِمَةُ  
پیامبر (ص) :بهترین زنان شما زنی است كه پاك دامن باشدو در برابر شوهرش شهوی باشد!( وسائل‏الشیعة ج 20 ،ص : 30).
غلمة : یعنی زن كه شهوت زیادی دارد (فرهنگ جامع ،ج1، ص1172).
قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص خَیْرُ نِسَائِكُمْ نِسَاءُ قُرَیْشٍو......الْمَجُونُ لِزَوْجِهَا ........
 پیامبر (ص) فرمودند كه بهترین زنان شما زنان قریش است....... و مجون ( زن بی حیاء ولطیفه گو) در برابر شوهرشان می باشند .....( وسایل الشیعه ج 20 ص37).
(مجون : زن بی حیاء، لوده ،لطیفه گوو بذله گو،گستاخ (فرهنگ جامع ،ج1، ص 1541)).
بنابراین با توجه به آموزه های دینی اگر « زن» ،در قبال شوهرش لوده گری وبی حیایی كند نه آن كه زشت است بلكه موجب رشد وقرب اوست . ودانشمندان امور زناشویی نیز این گونه نظر می دهند :
دكتر دیویدروبن نویسنده كتاب «هر زنی می تواند» می نویسد:

به دلیل این كه احساسات تعیین كننده تمامی واكنش های جنسی است، (كه شامل شور شهوانی هم می شود) یك زن نیاز دارد كه دیدگاههای خود را در باره روابط جنسی و احساسات شوهرش و روابط بین آنها ، بررسی كرده ،برروی آنها تفكر كند (زن كامل ،مارابل مورگان،ص115).
زن ، باید «مرد » را از نقاط حساس بدن خود كه اورا به اُرگاسم می رساند ، باخبر نماید . از همسرش بخواهد كجای بدنش را لمس كند ویا آن كه دست بكشد ویا آن كه گاز های خفیف بگیرد ویا هر كاری فكر می كند او را به اُ رگاسم نزدیك می كند با آرامی و محبت به « شوهر » خود بگوید .
در تمام فرایند روابط جنسی « زن » ، نباید در مورد ضعف وعدم ارضاء نكردن « مرد » فكر كند ؛ زیرا این « تفكرات » مانع بزرگی برای آماده شدن و به ارگاسم رسیدن  « زن » می باشد.
ازاین رو « زن » ، با حفظ غرور « مرد » ، با محبت از او می خواهد كه اولاً نقاط حساس جنسی را  لمس و بازی كردن  او را آماده برای همبستری كند ، .ثانیاً  با محبت به او بگوید « هنوز آماده نشده است. »
نكته مهم آن است كه بی هیج عنوان این جملاتی را به گونه ای نگویید كه « مرد » احساس ضعف و ناتوانی كند؛  بلكه احساس « عشق » و « طنازی »كند . سپس هر گاه آماده نزدیكی شدید با محبت به اوخبر دهید .
ب ـ بعد از دخول (طولانی كردن)
« مرد » ، با حركت آلت جنسی خود در « واژن » زن به انزال وارگاسم می رسد ؛ چنانچه « زن » هنوز به ارگاسم نرسیده است می تواند با كمك « مرد » حركات آلت جنسی او را كنترل نماید تا با هم به ارگاسم برسند .
هشدار :
در تمام فرایند روابط جنسی « زن » ، نباید در مورد ضعف وعدم ارضاء نكردن « مرد » فكر كند ؛ زیرا این « تفكرات » مانع بزرگی برای آماده شدن و به ارگاسم رسیدن « زن » می باشد.

منبع:tebyan.net




طبقه بندی: دانستنی های جنسی،
برچسب ها: چگونه با همسرم لذت را تجربه كنم؟،
[ دوشنبه 20 خرداد 1392 ] [ 01:02 ق.ظ ] [ سید علیرضا ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

از آنجا که عامل بسیاری از جدایی ها
نداشتن اطلاعات کامل از زندگی و روابط
متقابل همسران می باشد بر آن شدم
که دانسته های تخصصی این زمینه را در
این تارنما به اشتراک پارسیان عزیز تشنه
این مطالب قرار دهم. در این وبلاگ
می توانید اطلاعاتی را که در زندگی زناشویی
لازمه یک رابطه سالم با همسر و
فرزندان است بیابید . امیدوارم نقشی کوچک
در پایداری و استحکام خانواده ها و راهنمای
راه جوانان در ازدواج باشد .
در ضمن از لینک دادن به وبلاگ های بی محتوا
و فاقد مطالب علمی معذورم .
موفق باشید.

لطفا با ارائه نظرات ما را در بهبود
كیفی این وبلاگ یاری نمایید



نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
تبلیغات
موضوعات وب
تبلیغات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • انصاری
  • ساکن
  • ضایعات